Opis programu S h o p W E B wersja 2.0
        Za pomocą programu ShopWEB można prowadzić bazę produktów, którą z kolei w bardzo prosty i szybki sposób można przenieść na strony sklepu internetowego. Szeroki zakres opcji pozwala na m.in. sortowanie i wyszukiwanie produktów, grupowanie ich w różne podgrupy (w przypadku internetowego sklepu komputerowego będą to np. monitory, dyski twarde, napędy CD-ROM, nagrywarki, etc.), prowadzenie cennika netto, brutto oraz cennika hurtowego, oznaczanie produktów aktualnych i nieaktualnych, dodawanie rozbudowanych opisów oraz zdjęć, dokumentów i załączników do poszczególnych produktów. Poza tym program pozwala automatycznie tworzyć cennik Zrzut ekranowy programu ShopWEB: lista produktów w formacie pliku tekstowego, wydrukować cennik oraz archiwizować bazę produktów na dyskietkach.

        Jedną z głównych zalet tego programu jest to, że pozwala na budowanie bazy produktów offline, bez ciągłego połączenia z Internetem, co znacznie obniża koszt prowadzenia sklepu internetowego, a także pozwala przechowywać na lokalnym komputerze oraz na dyskietkach kopię bazy produktów. To uniezależnia całkowicie przedsięwzięcie od np. ewentualnej awarii serwera internetowego.

        Możliwa jest też typowa praca w sieci lokalnej - a więc praca na kilku komputerach operujących tymi samymi danymi.

        Należy zaznaczyć, że program może funkcjonować niezależnie od istnienia sklepu internetowego, ale największy sens ma prowadzenie z jego pomocą właśnie takiego sklepu z ofertą produktów. Zapraszamy na stronę Sklepy Internetowe oraz do cennika Usługi Projektowe w celu zapoznania się z ofertą dotyczącą sklepu internetowego, który współpracuje z programem ShopWEB.

Wymagania sprzętowe programu
minimalne procesor 486, 16 MB pamięci RAM, 15 MB miejsca na dysku twardym, tryb graficzny 800x600
zalecane procesor klasy Pentium, 32 MB pamięci RAM, miejsce na dysku twardym 30 MB, tryb graficzny 800x600 16 bit
system operacyjny Microsoft Windows® 95 / 98 / Me / NT / 2000 / XP
      Cofnij