Logo programu PROPERTY
Opis programu P R O P E R T Y wersja 2.2
        Property 2.2 jest niezastąpionym narzędziem dla każdej agencji nieruchomości. Posiada wszystkie niezbędne funkcje do łatwego i uporządkowanego prowadzenia biura. Po wypróbowaniu programu i prześledzeniu tej instrukcji - każdy może się o tym przekonać.

        Od wersji 2.0 Property to zupełnie nowy program. Został napisany od początku, a mimo to nadal jest prosty w użytkowaniu - nawet dla tych, którzy po raz pierwszy go uruchamiają. Postaraliśmy się, aby bardziej ułatwić pracę agentom nieruchomości, dodać w programie nowe funkcje, a stare ulepszyć.

        Staraliśmy się stworzyć program bardzo łatwy w użytkowaniu, ale równocześnie o dużych możliwościach i bardzo elastyczny w konfiguracji. Uważamy, że jest on najlepszym programem dla agencji nieruchomości w Polsce, a w połączeniu z bardzo niską ceną - staje się produktem wyjątkowym na rynku.

        Property jest już w sprzedaży od 2000 roku, wiele agencji z zadowoleniem go używa - ale dopiero od wersji 2.0, według nas, jest produktem jedynym w swoim rodzaju. Dlatego warto się z nim zapoznać, zainstalować i zweryfikować jego możliwości.

        Property to tylko czysty zysk dla agencji nieruchomości - kupując rewelacyjny produkt, inwestując tylko raz, można korzystać z programu bez ograniczeń, łącznie z zaawansowanymi funkcjami, jak eksport ofert do nternetu, MLS między biurami czy praca na wielu stanowiskach w sieci.

        Program oferuje też opcję eksportu ofert na serwis www.gratka.pl oraz na Warmińsko-Mazurską Giełdę Nieruchomości www.wmgn.pl.

        Użytkownicy programu mają ponadto wpływ na dalszy jego rozwój dzięki możliwości zgłaszania swoich uwag i komentarzy.


Wymagania sprzętowe programu
minimalne procesor klasy Pentium, 128 MB wolnej pamięci RAM, 50 MB miejsca na dysku twardym, tryb graficzny 800x600 8 bit
zalecane procesor klasy Pentium, 256 MB wolnej pamięci RAM, miejsce na dysku twardym 200 MB, tryb graficzny 800x600 16 bit
system operacyjny Microsoft Windows® 2000 / XP / Vista / Windows 7
      Cofnij