O P R O G R A M O W A N I E   C M S
Firma Keyland computers oferuje

oprogramowanie typu   C M S
Programy CMS ( ang. Content Management Software ) służą do aktywnego manipulowania zawartością stron internetowych, a więc aktualizowania ich treści.

Firma Keyland computers specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu tego typu oprogramowania. Przykładem tego jest PROPERTY - program do obsługi biura nieruchomości. Jest to wydajna baza ofert nieruchomości w pełni zintegrowana z Internetem. Wszystkie programy CMS, będące aktualnie w ofercie naszej firmy, spełniają wiele funkcji istotnych dla użytkowników tych aplikacji, nie będąc tylko typowymi programami CMS.

Programy CMS mogą być bazami ofert wraz z cenami i służyć do aktualizacji cennika w Internecie i/lub do prowadzenia sklepu internetowego. Przykładem jest tu program ShopWEB. Innym produktem naszej firmy jest program KredytyWWW - służy on do aktualizacji opisów i warunków oferty kredytowo-leasingowej firm usługowo-finansowych.

Naszą domeną jest tworzenie i dostarczanie oprogramowania CMS i baz danych na zlecenie klienta. W związku z tym podejmujemy się realizacji nawet najbardziej złożonych projektów w dziedzinie nowoczesnego oprogramowania dla e-biznesu.
      Cofnij