S K L E P Y   I N T E R N E T O W E   na zamówienie
        Firmy, które chcą wykorzystać do sprzedaży swoich produktów nowoczesny kanał dystrybucyjny, jakim jest sprzedaż poprzez Internet, proponujemy zbudowanie sklepu internetowego, który jest już właściwie wymogiem działalności handlowo-usługowej bieżącego stulecia.

        Opracowujemy sklepy internetowe wykorzystując najnowsze technologie internetowe, zgodnie z zapotrzebowaniem i oczekiwaniami klienta. Wdrażamy je w stosunkowo krótkim czasie i po atrakcyjnych cenach. Nie boimy się też konkurencji w tej dziedzinie, gdyż zapewniamy dużo więcej niż inne firmy informatyczne w tej dziedzinie. Przede wszystkim dostarczamy klientom oprogramowanie pozwalające bez połączenia z Internetem budować sklep internetowy, szybko i na bieżąco aktualizować produkty i ceny w Internecie oraz drukować cenniki i archiwizować bazę produktów. Programem mogącym od razu sprostać w/w zadaniom jest ShopWEB. Poza tym tworzymy i modyfikujemy oprogramowanie tak, aby zaspokajało oczekiwania naszych klientów.

Wiemy, że sklep internetowy rzadko może zastąpić pozostałe kanały dystrybucyjne, ale uważamy, że znakomicie je uzupełnia.

Firma Keyland computers specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu sklepów internetowych oraz oprogramowania CMS, zatem zapraszamy Państwa, szanowni klienci, do skorzystania z naszej oferty. Umożliwimy też Państwu zapoznanie się z ofertą konkurencji, abyście mogli z rozsądkiem i pełną świadomością wybrać ofertę najlepszą pod względem jakości i ceny dla Waszej firmy!

      Cofnij