N I E R U C H O M O Ś C I   opis programów
Firma Keyland computers oferuje specjalistyczne

programy związane z rynkiem nieruchomości
Należy do nich przede wszystkim program P R O P E R T Y, który jest przeznaczony dla zarówno małych jak i dużych agencji pośrednictwa nieruchomości. Zapewnia on wszystkie typowe funkcje biurowe, a dodatkowo posiada pełną gamę funkcji internetowych.

Programy dla rynku nieruchomości Program S i D (Spółdzielnie i Developerzy) - dla tych, którzy chcą mieć porządek w ofertach mieszkań, działek, siedlisk czy lokali, chcą uaktualniać w szybki, bardzo prosty i tani sposób swoją stronę internetową oraz serwować swoim klientom informacje w sposób zwięzły, zrozumiały i (przede wszystkim) szybki - poprzez odpowiednie wydruki ofert, zdjęć i dzięki nowoczesnym mechanizmom wyszukiwania i sortowania zawartym w programie.

P T G i - to w pierwszym rzędzie baza danych do przechowywania ofert przetargowych wszelkiego typu - dlatego niekoniecznie związana z nieruchomościami, po drugie szybkie źródło informacji dla Internautów - bowiem umożliwia aktualizowanie danych z ofert na witrynach internetowych.

Wszystkie w/w programy pozwalają na bezproblemową współpracę z największym portalem nieruchomości regionu Warmii i Mazur - Warmińsko-Mazurską Giełdą Nieruchomości - www.wmgn.pl

Nie ma też jakichkolwiek przeciwwskazań, aby i w Państwa regionie wykorzystać którykolwiek z tych programów do obsługi portalu nieruchomości. Zatem zapraszamy do współpracy!

      Cofnij